AK PARTİ DİYARBAKIR İÇİN BÜYÜK ŞANSTIR

   

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten 2002 öncesi Türkiye  ile 2002 sonrası Türkiye arasında dağlar kadar fark olduğunu söyledi.  Partisinin tek başına iktidar olmasını ülke adına büyük bir şans  olduğunu belirten İçten: “Partimiz herkese eşit mesafede bakıyor. Ak  Parti tüm Türkiye’yi hiçbir etnik grup yapmadan kucaklayan bir partidir”  dedi.
Cuma İçten, Sağlıktan eğitime, tarımdan sportif faaliyetlere ne kadar hizmet varsa adaletli bir şekilde yapıldığını vurguladı.

Diyarbakır’ın Türkiye’nin çok önemli bir kenti olduğunu ve bu şehri  ‘marka şehir’ yapmak için uğraşacaklarının sözünü veren İçten:  “Diyarbakır’ımız gerek tarihi ve gerekse dini eserler bakımından çok  zengin bir şehir. Nereye bakarsanız bakın, nereyi kazarsanız kazın   mutlaka eşsiz bir mirasla karşılaşırsınız. Toprak deseniz verimli, ne  ekerseniz onu fazlasıyla biçersiniz. Bu potansiyeli hareketlendirmek her  ‘Diyarbakırlıyım’ diyenin boynunun borcu” diye konuştu.

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten konuşmasını şöyle sürdürdü:

Sivil Anayasa Geliyor

“Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan hizmet ve yatırımlara bakıldığında  hiçbir dönem görülmemiş çabalar sarf edildiğini görmek gerekir. çünkü  bir dünya lideri olan Genel Başkanımız ve Başbakanımız her konuşmasında  ‘Yaratılanı Yaratan’dan ötürü severiz’ anlayışıyla hareket ettiğimizi  söylüyor. Biz de Sayın Genel Başkanımız gibi tüm kadrolarımızla kimseye  ayrım yapamadan hizmet götürüyoruz. çünkü biz herkesi kucaklıyoruz.  Batıya ne yapılıyorsa Doğu’ya da aynısı yapılıyor. Demokratikleşme adına  çok büyük mesafeler kat ettik. 12 Haziran Genel Seçimleri sonrası daha  güçlü bir şekilde yine tek başına iktidar olacağız. Amacımız en kısa  sürede halkın anayasasını yapmak olacak. Bunu başaracağız.”

Pin It

Comments are closed.