AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ CUMA İÇTEN ÖDÜLE DOYMUYOR

 

AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ CUMA İçTEN öDüLE DOYMUYOR

çalışkanlığı, devamlı seçmeniyle iç içe olması ve bölgedeki faaliyetleriyle ön planda olan AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, Kamu-Der (Kamu Görevlileri ve çalışanları Derneği) tarafından “Yılın En Başarılı Milletvekili” seçildi. Daha önce de Diyarbakır Ticaret Borsası’ndan “Yılın Milletvekili ödülü”, Sosyal Gelişim Enstitüsü (SOSGED) tarafından düzenlenen “YaşamaDokunanlar / Vatandaşla En iyi Diyalog” ödülü” ve Din-Bir-Sen tarafından Eshab-ı Keyf Başarı ödülleri “Yılın En Başarılı Milletvekili ödülü”ne layık görülen AK Parti’nin genç milletvekili memnuniyetini şöyle dile getirdi.

“Böyle bir ödüle layık görüldüğüm için çok mutlu ve gururluyum. Başta Kamu-Der başkanı sayın Cevdet Baştuğ olmak üzere bir yıl boyunca araştırma yapan, değerli fikir ve emekleriyle bu organizasyona katkısı bulunan herkese teşekkür ediyorum. Ama en büyük teşekkür tabii ki Diyarbakır halkımıza. çünkü onların teveccühü ve takdiri olmasa bizler burada olamayız. Halkımızın insancıl tavırları, desteği bizlere en büyük gücü ve ilhamı vermekte. Yine AK partimizin il, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşkilatlarına ve gece gündüz demeden benimle birlikte emek veren değerli yakın çalışma arkadaşlarım ve ekibime de minnettarım.” diyen Cuma İçten,

“Bizler halkımız için halkımıza hizmet etmek için yola çıktık. Yolumuz uzun ve zorlu bir yol. Ama bu noktada hem partimizin desteğini hem de halkımızın gücünü almak bizim çalışmalarımızı ve azmimizi arttırıyor. Diyarbakır en eski ve kadim şehirlerden biri. Amacımız başta şehr-i Diyarbekir olmak üzere ülkemizi hak ettiği en üst seviyelere çıkarmaktır. Dolayısıyla bu ödülü ben tek başıma değil gücünü her fırsatta bize sunan, sevgisini, fedakarlığını ve desteklerini bizden esirgemeyen Diyarbakır halkımız adına alıyorum. Bu noktada Diyarbakır’ımızdaki kurum ve kuruluşlarımız, STK’larımıza da teşekkürü bir borç biliyorum. öğrenecek çok şeyimiz ve yapacak çok hizmetimiz var. Bizler makamların gelip geçici olduğuna inananlardanız. O nedenle arkamızdan kimsenin yan geldi yattı demesine fırsat vermemek için durmayacağız. Her gün yüzlerce insanla görüşüyorum. Bu bana çok zevkli geliyor.  Bu konuda büyük destekçimiz Sayın Başbakanımızdır. Bu nedenle aldığımız bu ödüller çok gurur verici ama en büyük ödül kesinlikle halkımızın, insanımızın bir tebessümü, küçük de olsa bir teveccühüdür. Daha da şevkle, azimle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diyerek sözlerini noktaladı.

Pin It

Comments are closed.