BAŞBAKANI AĞIRLAMAK BÜYÜK BİR ŞEREFTİR

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten Başbakan Erdoğan  Erdoğan’ın Diyarbakır mitingine ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

Ak Parti ve Başbakan’ın gerek ülke ve gerekse Diyarbakır adına çok  büyük hizmetler yaptığına dikkat çene İçten: “Sayın Genel Başkanımız ve  Başbakanımız artık bir dünya lideri. İlimize gelişiyle bizleri  şereflendirecektir. Teşkilat olarak bu mitingi çok önemsedik. Sayın  Başbakanımızı  Diyar-i Bekir’de ağırlamak bize gururdur. Halkımız  misafirperverliğiyle O’nu bağrına basacaktır. Onur ve mutluluğu bir  arada yaşayacağız. Diyarbakır’ın kalkınması adına, bu tarihi mitingde  tüm hemşehrilerimizi görmek istiyoruz” dedi.

DİYARBAKIR İçİN çILGIN PROJE

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul,  Ankara ve İzmir’den sonra Diyarbakır için de çılgın projesinin olduğunu  belirten Cuma İçten, kendilerinin de bazı isteklerde bulunacaklarını  söyledi. İçten: “2002 öncesi Türkiye’si ile 2002 sonrası Türkiye’si  arasında siyahla beyaz kadar fark var. 80 yılda yapılmamış ne varsa;  eğitimden sağlığa, sanayiden, ulaştırmaya ne kadar hizmet varsa Ak Parti  iktidarıyla yapıldı. 12 Haziran Genel seçimleri sonrasında halkımızın  da desteğiyle yine güçlü, yine tek başına iktidar olacağız.  Hizmetlerimiz çok daha gelişmiş şekilde devam edecek. çünkü biz ‘hep  istikrar, hep istikrar, hep istikrar’ diyoruz” şeklinde konuştu.

Pin It

Comments are closed.