BAŞIMIZ SAĞ OLSUN

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten Diyarbakır  BatmanKarayolu’nda meydana gelen 25 kişinin öldüğü 16 kişin de  yaralandığıtrafik kazasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Yukarı Salat Mevkii’nde meydana gelen kazanın sadece Diyarbakır ve  Batman’ıdeğil, tüm ülkeyi yasa boğduğunu belirten İçten konuyla ilgili  olarak yetkililerdendakika dakika bilgiler aldı. Kazanın duble yol  çalışmalarından ve işaretlevhalarından kaynaklanmadığının altını çizen  Cuma İçten “Kaza tamamen yanlışsollamadan kaynaklamıştır. Orada duble  yol çalışmalarımız var. Aldığım ilkbilgilere göre tır şoförünün hatalı  şerit değiştirmesi sonucunda karşı yönden gelenmidibüsle kafa kafaya  çarpışıyor. Maalesef bu kazada 26 vatandaşımız hayatlarınıkaybediyor,  dördü ağır olmak üzere 20 yaralımız var” dedi.
öLENLERE RAHMET DİLİYORUM
Ak Parti Diyarbakır Milletvekili İçten kaza sonrası Diyarbakır Valisi  Mustafa Toprakve Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam’ın en kısa sürede olay  yerine gittikleriniifade ederek şöyle konuştu: “Elim kazada hayatlarını  kaybedenlere Yüce Allah’tanrahmet, yakınlarına sabırlar, yaralılarımıza  da acil şifalar diliyorum. İnşallah bu vebunun gibi kazalar son olur”

Pin It

Comments are closed.