Ben milletimin vekaletini almış seçilmiş hizmetkar biriyim.

cumaicten_diyarbakir_cad

Bizim kapımız herkese açık. 
Ben milletimin vekaletini almış seçilmiş hizmetkar biriyim. 

Kadın erkek çoluk çocuk anne baba yaşlı herkese kucak açtık açarızda gönlümüzde bize sevgi besleyenlere herkese yer var.

Makamımıza gelen herkes çok iyi bilirki Cuma İÇTEN’in kapısı her daim açıktır.

Biz davet edildiğimiz her mekana fırsat oldukça gider bir bardak çay içer gönül sohbeti yapariz hayat mücadelesinde yanında olduğumuzu ifade eder destek veririz.

Ne bize gelenlerin dinine diline mezhebine rengine yaşam tarzına baktık, nede gittiğimiz mekanları bu ayrışıma tabi tuttuk. Ölçümüz insanlık onuru ahlak ve edep oldu.

Bazen gelenleri bazen gittiğimiz yerleri eleştirenlere bunu farklı yerlere çekenlere lafım.
Herkese bir başkasını kendisi gibi bilirmiş. Gittiğimiz yerlerin detayını biz bildiğimiz için her zaman ölçülü davrandık eğer gitmiş isek bu ölçüye uyan yer olmuştur.

Bizim niyetimiz muhabbet ve gönül duyanlara sevgi taşıyanlara saygı göstermek ötesi niyet sorgulamak olurki oda benim işim değil.

Facebook geçmişime bakanlar ve videoların geçmişini izleyenler beni çok iyi tanırlar.

Ben dünde öyleydim bugünde öyleyim.

Zalimlere karşı SERT mazlumlara karşı muhabbet besleyen biriyim. Kapıma gelen herkesi kabul eder ev sahibi adabına uyarım kimki bize gönül beslerse bizde ona gönül besleriz. Bunu farklı yerlere çekmek kişinin kendi içindeki bilinç altının yansıması olur.

Bu sayfa benim özelim beni begenenlerin kendi iradeleri ile kayıtlı oldukları bir sayfa elbette bizi sevenler eleştiri yapmalılar ama bunu özele mesaj yollayarak yaparlarsa iyi niyetli olduğu ve sonucun değiştirmeye yönelik olduğu anlaşılıtir.

Eleştiriler 430.000 kişinin göreceği bir alanda olursa maksat iyi niyet olarak anlaşılmaz. Bu anlamda açık alanlarda yapılan olumsuz eleştirileri siliyoruz. Heleki küfür ve hakaret var ise engellenip yasal süreç başlatılıyor.

Bu anlamda bana destek olan ve Türkiye’nin tüm renklerini dinlerini mezheplerini dillerini yaşam tarzlarını kucaklayan ve saygı duyan hayata tek pencereden değil insanlık onurundan bakan tüm gönül dostlarına sevgilerimi saygılarımı sunarım,

Pin It

Comments are closed.