BOL KESEDEN ATMADIK, ATMAYACAĞIZ

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten seçim çalışmalarına  ara vermeden devam ediyor. Her fırsatta seçmenleriyle buluşan onların  isteklerini tek tek not alan İçten,  partisinin hiçbir zaman vatandaşa  boş vaatlerde bulunmadığını söyledi.

 

Ak Parti iktidarıyla Türkiye’de çok şeyin değiştiğine vurgu yapan  Cuma İçten, “Her alanda büyümeyi sağladık. 12 Haziran sonrası bambaşka  bir Türkiye bizleri bekliyor. Yaşadığımız büyümenin sürdürülebilir  olması istikrar ve güvenin pekişmesi ile mümkündür” dedi.

 

KİMSE YALANLARA KANMIYOR

 

Artık hiç kimsenin siyasi yalanlara kanmadığını da ifade eden İçten  sözlerini şöyle tamamladı: “2002 öncesinin Türkiye’sini hatırladığımızda  gelinen noktanın net olduğu görülecektir. Bugüne kadar çözülemeyen çok  sayıda sorunun üstesinden geldik. çünkü biz hiçbir zaman halkı  kandırmadık. Bu da bizi hep güçlü kıldı. 12 Haziran’da da halkımızın  desteği ile sandıktan yine güçlü çıkacağız. Görüştüğümüz  vatandaşlarımızdan aldığımız övgüler, bizi daha da güçlendirecek.  Herkese her kesime ulaşıyoruz. Kimsenin güvenini boşa çıkarmayacağız”

Pin It

Comments are closed.