ÇOK İYİ MÜCADELE ETTİK

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten Diyarbakırspor ile ilgili  umutlukonuştu. Uzatma dakikalarında gelen penaltı golüyle yıkıldıklarını  ifade edenİçten: “A2 takımıyla çıktığımız maçta bile Diyarbakırspor’un  gücünü gösterdik.Futbolcularımız çok iyi mücadele ettiler. Bu da  gösteriyor ki, takımız bundansonraki maçlarda galibiyet serisini  yakalayacaktır” dedi.
TüM BOZüYüK’E TEŞEKKüR EDERİM
Vakit buldukça Diyarbakırspor’un deplasman maçlarına gideceğini  söyleyenCuma İçten, Bilecik Emniyet Müdürlüğü, Bozüyük Emniyet  Müdürlüğü, BozüyükKaymakamlığı, Belediyesi ve Halkına Diyarbakırspor’a  gösterdikleri ilgi karşındateşekkür etti. Bazı şer odaklarının hevesinin  kursağında kaldığını da vurgulayanİçten, “Umudumuz ve dileğimiz odur  ki, gideceğimiz her deplasmanda Bozüyük’tegösterilen ilginin aynısının  yaşanmasıdır” diye konuştu.
TFF YETKİLİLERİ MUTLAKA RAPOR TUTACAKLARDIR
Genç bir kadroyla muhteşem bir mücadele örneği sergilediklerini de  belirten AkParti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, “Beş Dakika uzayan  maçta gelen penaltıgolü, deplasmanda alacağımız bir puanı engelledi. İlk  yarıyı 1-0 önde kapadık.En azından 1 puanla sahadan ayrılabilirdik.  Maçın 5 dakika uzaması teknik birkonu. Biz siyasetçi olarak bu konuda  bir şey söyleyemeyiz. Ancak Hakem ve TFFgözlemcilerinin bu durumu  değerlendireceklerine inanıyorum” dedi.
DESTEĞE DEVAM EDECEĞİZ
Diyarbakırspor sadece Diyarbakır’ın değil tüm Türkiye’nin renklerinden  biriolduğunu da kaydeden Cuma İçten sözlerini şöyle sürdürdü: ”  Kulübümüzün eskigünlerine gelmesi için elimizden gelen tüm desteği  vereceğiz. Fırsat buldukçadeplasman maçlarına gitmek deyim yerindeyse  boynumuzun borcu. DiyarbakırHalkı bilsin ki, hem şehrimiz hem de  kulübümüz hak ettiği yere mutlakagelecektir”

Pin It

Comments are closed.