CUMA İÇTEN KULP ESNAFINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, Diyarbakır’ın Kulp İlçe Belediye Başkan adayı Abdullah Özgen ile birlikte esnafı ziyaret edip sorun ve sıkıntılarını dinledi.
kulp

Seçim çalışmalarını sürdüren Kulp Belediye Başkan adayı Abdullah Özgen’e destek vermek için ilçeye gelen Milletvekili Cuma İçten, Kulp Kaymakamı Mehmet Maraşlı’yı ve İlçe Emniyet Amiri Bülent Ulutürk’ü makamında ziyaret ettikten sonra esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İçten, “Kulp ilçesi bizim için çok önemli olan ilçelerimizden biri. Bu ilçeye hak ettiği hizmeti vermek istiyoruz. Ak Parti belediyeciliğini Kulp’a getirmek istiyoruz, çünkü yerel belediyecilik noktasında Kulp’ta çok büyük sorunlar ve sıkıntılar var. Esnafı dolaştık, kaldırımların olmadığını, belediyecilik hizmetlerinin olmadığını gördük, Kulp belediyecilik hizmetlerini maalesef yansıtamıyor.

Kulp’un merkezi de dahil olmak üzere yerel belediyelerin asli görevi olan işleri Kaymakamlık üzerinden KÖYDES ve BELDES projesi üzerinden biz yaptık. İnşallah 31 Mart sabahı belediye başkan adayımız Abdullah Özgen, ak belediyecilik ile Kulp ilçesini tanıştıracaktır. Kulp’un bütün eksikliklerini de giderecektir. Biz de hükümet olarak başkanımıza her türlü desteği sunacağız” dedi.

Amaçlarının Diyarbakır ile ak belediyeciliği tanıştırmak olduğunu dile getiren İçten, artık herkesin hizmet beklediğini söyledi. İçten, “Vatandaşı dinledik, burada artık herkes AK belediyecilik istiyor. Vatandaşlarımız heyecanla bunu bekliyor. Biz Diyarbakır’ın 17 ilçesine de talibiz ve hizmet yapmak istiyoruz, bu anlamda halkın teveccühü çok yüksek oranda, herkese bu teveccühünden dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İçten Kulp ilçesinde yaptığı ziyaretlerin ardından ilçeden ayrıldı.

Pin It

Comments are closed.