CUMA İÇTEN REKOR KIRDI

Yaklaşık iki aydır seçim çalışmaları yapan Ak Parti Diyarbakır  Milletvekili Adayı Cuma İçten kentte kırılması zor bir rekora imza attı.  Diyarbakır’a bağlı ilçe ve köylerde seçmenlerinden destek isteyen Cuma  İçten Genel seçimlere üç gün kala toplamda 250 bin kişinin elini sıktı.  İçten ayrıca, şehir merkezinde ve kendisine ait seçim bürosunda da  seçmenleriyle buluşuyor.

Günde en az 4 bin kişiyle tokalaşan İçten seçim atmosferine girmeden  önce de binlerce kişiyle bire bir görüşmeler yaptığını söyleyerek şöyle  devam etti:

 

BİZE GüVENİYORLAR

Aday listeleri açıklandığı günden itibaren gitmediğim köy, ilçe,  mezra kalmadı. Sorunlar oturarak değil yerinde görülmedikten sonra  çözülmez. Biz de bu bakış açısıyla ulaşabildiğimiz her mekana gittik.  Sıkıntıları ve istekleri tek tek not aldık. Trafolardan yol  problemlerine kadar çok sayıda sıkıntıların çözülmesi konusunda kamu  kurum ve kuruluşlarının yetkileriyle görüşmeler yaptık. Sağ olsunlar  onlar da bizi kırmadılar vatandaşın dertlerine çare buldular. SODES  işçilerinin sözleşmelerinin uzatılması konusunda Devlet Bakanımız Sayın  Cevdet Yılmaz’dan yardım istedik. Sağ olsun O da isteğimizi geri  çevirmedi. O yüzden gittiğimiz yerlerde görüştüğümüz kişilerden ‘size ve  Ak Parti’ye güveniyoruz’ sözünü duyuyoruz. Bu da bizi son derece mutlu  ediyor.

 

YüZDE 50’NİN üSTüNDE OLACAĞIZ

Biz halkın bize gösterdiği sevgi ve güvene layık olabilmek için gece gündüz çalışıyoruz.

Ak Parti iktidarı 80 yılda yapılmayan hizmetleri 8,5 yılda yaptı.  Bölgede huzuru ve güveni sağladı. Dürüstlük ve samimiyet bizim  vazgeçilmezimizdir. Durmak yok yola devam diyoruz. Ak Parti’nin  Diyarbakır’da oy potansiyelini daha da arttıracağız. Tüm Türkiye’de  olduğu gibi Diyarbakır’da da yüzde 50’nin üzerinde oy alacağız. çünkü  bize güvenenlere biz de güveniyoruz.

 

 

Pin It

Comments are closed.