CUMA İÇTEN’E ZİYARETÇİ AKINI

Genel seçimler öncesi milletvekili adayları çalışmalarını hızla  sürdürürken, Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten’in Sur  İlçesi’ndeki seçim bürosu ziyaretçi akınına uğruyor.

Seçim bürosuna gelen Diyarbakırlı seçmenler, Cuma İçten’e  inandıklarını söylüyorlar. Genç ve idealist bir aday olması  Diyarbakır’ın geleceği açısından oldukça önemli olduğuna vurgu yapan  ziyaretçiler; “önemli olan şehrimizin hak ettiği yere gelmesidir.  Partiler değil bizlerin çıkarları ön plana çıkartılmalı. Cuma İçten ve  diğer adaylara güveniyoruz” dediler.

Kendisini günde en az yüzlerce kişinin ziyaret ettiğini söyleyen Cuma  İçten ise gördüğü ilgiden son derece memnun olduğunu belirtti. İçten:  “Bu kentte yaşayan herkesin mevcut değerlere sahip çıkması lazım. Tarihi  ve kültürel anlamda zengin Diyarbakır’ ın gelişimi, hak ettiği yere  gelmesi ancak hizmetle ve aşkla olur. çok şükür bu aşk bizde fazlasıyla  var. Ak Parti yine halkımızın desteğiyle sandıktan çok güçlü çıkacaktır.  İnşallah Diyarbakır’ı güzellikler diyarı haline getireceğiz” dedi.

Pin It

Comments are closed.