DEVİR BİRLİK, BERABERLİK VE HOŞ GÖRÜ DEVRİDİR

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten tüm İslam Aleminin Kadir  gecesini kutlayarak, 11 ayın sultanıramazanda yapılan tüm ibadetlerin  kabul edilmesidileğinde bulundu.

TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte soluğu seçim bölgesi  Diyarbakır’da alan İçten,inananların mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik  etti. Bu gecede herkesin birlik veberaberlik içinde Yüce Allah’a dualar  ve ibadetler edeceğini söyleyen Cuma İçtenşunları söyledi: “Bu mübarek  gecelerde açılan eller boş çevrilmeyeceğinden hiçama hiç şüphemiz yok.  İslam’ın şifa kaynağı Kuran bu gecede nazil oldu. Yine bugece bin aydan  daha hayırlı bir gece. O nedenledir ki bu gecenin, dünyanın dörtbir  yanında ıstırap çeken, çekmeyen tüm Müslümanlara hayır, bereket ve  huzurgetirmesini diliyorum” dedi.
Bir de iftar veriyor
Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten mübarek ramazan ayını  uğurlamayahazırlandığımız bugünlerde muhtarlar ve Diyarbakır’da yayın  yapan gazetelerin,televizyonların genel yayın yönetmenleri ve  çalışanlarına bugün PilmenRestoran’da iftar veriyor. Diyarbakır’ın  kalkınması hak ettiği yere gelmesiancak güzel duygularının en üst  noktada olmasıyla mümkün olacağını söyleyenİçten: “Devir oturma devri  değildir. Devir Diyarbakırımızı şahlandırma devridir.Ve devir, yollar,  barajlar, hızlı trenler, spor kompleksleri, kültür merkezleri,  tarihicanlı tutma, birlik, beraberlik ve hoş görü devridir” diye  konuştu.

Pin It

Comments are closed.