EN BÜYÜK REKLAMHALKA HİZMETTİR

\"350\"

 

 

 

 

 

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten Türkiye’de partisine mensup tüm teşkilat üyelerinin ramazan boyunca da hız kesmeden çalışmaya devam ettiğini söyledi.

 

Seçim bölgesi Diyarbakır’da yoğun bir programla seçmenleriyle buluşan İçten yine boş durmadı. Gündüz partisinin Bağlar, Sur ve Yenişehir ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek bitiren İçten, akşam da Diyarbakır MUSİAD Şubesi tarafından verilen iftara katıldı. Kentin tarihi camilerinden Abdülcelil’de teravih namazı kılan Milletvekili İçten sahura kadar vatandaşlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi.

 

GIDA PAKETİ DAĞITTI HASTALARA YARDIM ETTİ

 

Milletvekili Cuma İçten, Sur İlçe teşkilatını ziyaret ederek halkın sorunlarını dinledi. İçten daha sonra, İlçe Başkanı Şafak Yonturk, yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarıyla birlikte İskenderpaşa Mahallesinde yardıma muhtaç ailelere gıda paketi dağıtım çalışmalarına katıldı. Parti görevlilerince önceden tespit edilmiş evlere gıda paketini götüren Milletvekili Cuma İçten hane fertlerinin isteklerini yerine getirdi. Bir evde gözleri görmeyen yaşlı bir kadına tedavisi ve maaşı bağlanması konusunda yardım eden İçten, bazı öğrencilerin kitap ve kırtasiye malzemelerini karşıladı.

 

HALKA HİZMET İçİN VARIZ

 

Diyarbakır\’da gezmedik mahalle, cadde ve sokak kalmadığını belirten Cuma İçten, partilerinin milletine hizmet etmekten başka bir düşüncelerinin olmadığını ifade etti. 2002 yılından bu yana halkın çıkarları ve menfaatlerine yönelik çalışmalar yaptıklarını vurgulayan İçten: “Her gittiğimiz yere Sayın Başbakanımızın selamlarını ve sevgilerini mutlaka götürüyoruz. Kendisiyle bire bir görüşmelerimizde bunu ısrarla söylüyor. Bizler O’nun elçileriyiz. çok şükür üzerimizde selam bırakmıyoruz. Parti olarak yardıma muhtaç ailelere sürekli gıda paketleri dağıtıyoruz. Ak Parti Diyarbakır teşkilatı olarak bu ramazan ayında 20 bine yakın aileye kuru gıda paketi dağıttık. Bunları yaparken de bu bize oy verdi, şu bize vermedi ayrımı yapmıyoruz. Hizmeti biz Allah için yapıyoruz. çünkü biz yaratılanı Yaratandan ötürü seviyoruz. Hiçbir zaman reklam peşinde koşmadık. Bizim en büyük ve en etkili reklamımız halka hizmettir. 80 yılda yapılmayanı biz 10 yılda yaptık. Eksik kalan ne varsa tamamlayacağız inşallah. Her zaman halkın içinde olmaya gayret sarf ediyoruz. Sağlıktan, eğitime kadar taleplerini gerek buradan ve gerekse Ankara’dan yerine getiriyoruz. Bu halk için ne yapsak azdır” dedi. 

Pin It

Comments are closed.