HALKIN HİZMETKARLIĞINI YAPIYORUZ

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten seçim çalışmalarını  sürdürüyor. Seçmenleriyle yer mekan gözetmeksizin buluşan İçten, Ak  Parti iktidarı öncesi ülkenin karanlık güçler tarafından yönetildiğini  söyledi. Cuma İçten: “2002’den bu yana halkın desteğini alan bir iktidar  var. Ak kadrolar gittikleri her yere hizmet götürürler. çünkü bu  kadrolar halkın hizmetkarı” dedi.
Cuma İçten, Ak Parti’de görev alan herkesin sürekli proje ürettiğini de belirtti.
İçten: “Gerek belediyecilik ve gerekse Türkiye’ye hizmet konusunda her  türlü engellemelere rağmen büyük reformlar gerçekleştirdik. Artık her  şey aydınlıktır. Karanlıkta hiçbir şey kalmamıştır” dedi.

Yasaklar bizimle kalktı

Bölgedeki sorunlar konusunda çok sayıda yenilikler yaptıklarını  vurgulayan Cuma İçten: “Düne kadar Güneydoğu ve Doğu Anadolu Halkı kendi  dilinde konuşmaya çekiniyordu. Bir minibüs ya da kamyon şoförü aracında  Kürtçe şarkı türkü dinleyemiyordu. Karanlık güçler bizim iktidarımızla  tarih oldular. Bakın TRT 6 Radyo 6 bunun en belirgin göstergesi. Bu  bölge halkı için  daha çok şey yapacağız” diye konuştu.

Hesap sormak için varız

“Bölgede ölüm kuyularından çıkanlar ve faili meçhul birçok cinayet  Türkiye’nin nasıl yönetildiğini, halka neler yapıldığını hepimiz  biliyoruz” diyen Cuma İçten sözlerini şöyle sürdürdü: “Kimse bu yörenin  halkına o günleri artık yaşatamaz. çünkü artık tüm dünyanın önemsediği  bir Liderimiz, herkesin güvendiği bir Ak Parti var. Hiçbir şey gizli  kalmıyor. Bu halka kim kötülük yaparsa ya da yapıyorsa bilsin ki hesap  soran bir Ak kadrolar var”

Pin It

Comments are closed.