HERKES BİRBİRİNE SAMİMİ OLMALI

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten Yaş Sebze ve Meyve HaliEsnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
Cuma İçten Ak Parti Kayapınar İlçe Başkanı Memet Ali Kırsaçlı ve  partililerlebirlikte Dernek yönetim kurulu üyeleriyle bir toplantı  yaptıktan sonra hal içindebulunan esnafları tek tek gezdi. Karşılarında  Milletvekili İçten’i gören hal esnafıyaşadıkları sıkıntıların bir an  önce çözüme kavuşması için İçten’den yardımistedi. Milletvekili olarak  vatandaşın ayağına gitmekten duyduğu memnuniyetibir kez daha dile  getiren Cuma İçten ise, “Görüyorum ki, Hal esnafımız oldukçazor durumda.  Onların dertleri bizim derdimizdir. Bana acil olarak elektrik ileilgili  problemlerini ilettiler. Ben de onlara yetkilerle görüşüp problemi  ortadankaldıracağımın sözünü verdim” diyerek şöyle devam etti.
‘HAL’İMİZ çOK DAHA MüKEMMEL OLACAK
Samimiyetimle söylüyorum buraya gelmekten gurur duydum. 10  aydırmilletvekiliyim bana kimse gelmedi. Gelmemeleri benim onlara  gitmeyeceğimanlamına gelmez. Sebze ve meyve halleri ülke için önemli  unsur. Buralarvatandaşı besliyor. Eskiden buralar hijyenik değildi.  Kanunlar değişince kaliteyakalandı. çiftçilerin getirdiği ürünleri hal  esnafı alarak sofamıza gelmesineöncülük ediyorlar. Buralar bir  organizasyon dahilinde olmazsa ne yediğimiz venasıl yetiştiğini  bilmediğimiz ürünler evimize girecektir. O nedenle halimizin enkaliteli  hizmeti vermesi adına desteğimizi sürdüreceğiz.
SORUNLARIN TAKİPçİSİ OLUN
Problemler mutlaka olacaktır sorunlar bitmez. Mensup olduğunuz odalara  hertürlü sorunları iletin. önemli olan herkesin birbirine samimi olması.  Bize nedüşüyorsa hazırız. Hangisi görüş gelirse gelsin hepsine açığız.  önce derneklersonra Federasyon. Hiyerarşik düzenle sorunlar bize gelsin.  Gerekirse federasyonbaşkanı gelip benim yakama yapışsın. ‘Beni Bakana  götür’ desin. Sizlerinhizmetkarıyız. Raporu hazırlayın gelin. Birlikte  Tarım Bakanına çıkalım. Gerekirsesizlere ait yasalar çıkartalım. Ne  istiyorsanız getirin konuşalım, tartışalım doğruyubulalım.

 

Pin It

Comments are closed.