HERKES SANDIK BAŞINA

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten sandığa gitmenin  demokratik bir hak olduğunu söyleyerek tüm Diyarbakırlılara sandığa  gitmeleri konusunda çağrıda bulundu.

Memleketini seven, ona sahip çıkmak isteyen herkesin vicdanının  sesini dinleyerek oy kullanmaları gerektiğini vurgulayan İçten: “12  Haziran seçimleri yeni bir tarihin başlangıcı. Halkımızın vereceği karar  son derece kritik. Halkımızın daha fazla özgürlük, daha fazla demokrasi  için bizi yeniden daha güçlü bir şekilde iktidara taşıyacaklarına  inanıyoruz. 2023 hedefine hep birlikte ulaşacağız” dedi.

SORUNLARI çOK İYİ BİLİYORUZ

Halkın vereceği destekle sivil bir anayasa çıkaracaklarını belirten  Cuma İçten: “Seçim çalışmalarımızda her güzelliğe layık olan halkımızla  buluştuk. Projelerimizi anlattık. Onların isteklerini, beklentilerini  tek tek not aldık. Kimine anında çare bulduk, kimine de yetkililerle  görüşerek sorunları çözüme kavuşturduk. Arkadaşlarımızla birlikte bu  çalışmalarda çözemediğimiz sorunları bir rapor haline getirdik. İnşallah  Diyarbakırlıların desteğiyle TBMM’ye gittiğimizde öncelik sırasına göre  tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Usanmadan bıkmadan 24 saat  çalışacağız” diye konuştu.

Pin It

Comments are closed.