İÇTEN; BAĞLAR KÖYLERİNDE

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten seçim gezileri kapsamında Bağlar İlçesi’ne bağlı 13 köyü gezdi.

İçten, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Cevdet Nasıranlı, Bağlar İlçe  Başkanı Cevdet Kara ve çok sayıda partili ile birlikte Serap  Güzeli, çakırbağ, Körtepe, çiçekliyurt, Kırkıncık, Develi, Kaba Hıdır, Hendek, Kışla, Birkizir, Sofu Halil, Alankoz ve Gömme Taş  köylerini ziyaret ederek, seçmenlerinden destek  istedi.

Köy muhtarları ve köylülerle tek tek tokalaşan İçten, Ak Parti  iktidarında birçok sorunun çözüme kavuştuğunu söyledi. BELDES ve KöYDES  Projeleriyle çok sayıda köyün kalkındığına vurgu yapan Ak Parti Adayı,  “Diyarbakır’ımızın her köşesine olduğu gibi köylerimize de hizmet  götürüyoruz. Hiçbir zaman o bizdendir, şu bizden değildir anlayışında  olmadık. Köylülerimizin bize gösterdiği ilgi bizim ne kadar başarılı  olduğumuzun kanıtı. Bu sevgiye layık olabilmek için ne gerekiyorsa  yapmaya devam edeceğiz” dedi.

13 Haziran sabahı halkın desteğiyle çok daha güçlü bir Ak Parti’nin  olacağını belirten İçten, çocukları da ihmal etmedi. Cuma İçten,  aracının bagajında bulunan oyuncakları köydeki çocuklara dağıttı.  çocuklarla ayrıca sohbet de eden Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı  Cuma İçten, “çocuklarımızın geleceği bizler için çok önemli. Onlar  yarınımızın aydınlık yüzleri. Onları sevindirmek mutlu etmek boynumuzun  borcu. Sayın Başbakanımız yediden yetmişe kim varsa ayrım yapmadan  hizmet ediyor. Biz de O’nun adına çocuklarımıza ‘çam sakızı çoban  armağanı’ tadında oyuncaklar dağıtıyoruz” diye konuştu.

Pin It

Comments are closed.