ÖDÜLLER VE ÖVGÜLER BİZİ ŞIMARTMAZ

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten DiyarbakırTicaret  Borsası’ndan yılın Milletvekili ödülünü aldı. Başkan Fahrettin Akyıl’ın  verdiği ödül sonrasıkonuşan İçten, Millete hizmet etmek için gece  gündüzçalıştıklarını belirterek, 12 Haziran Genel Seçimlerindenbu yana  kat ettiği yolun hesabını bilmediğini söyledi.TBMM’de Genel Kurul  çalışmalarının olmadığı günlerdesoluğu Seçim Bölgesi Diyarbakır ve  Koordinatörü olduğuBatman’da alan Cuma İçten “Sayın  Başbakanımızınbelirlediği 2023 hedefine milletimizin  desteğiyleulaşacağız inşallah. Bu uğurda aldığımız ödül ve övgülerbizi  şımartmaz” dedi.
Hafta sonu gittiği seçim bölgesi Diyarbakır’da yine gitmedik kapı  bırakmayan AkParti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten’e Diyarbakır  Ticaret Borsası Başkanlığıtarafından yılın Milletvekili ödülü verildi.  Diyarbakır Ticaret Borsası’ndagerçekleşen ödül töreni öncesi Başkan  Fahrettin Akyıl ile bir süre sohbet edenİçten Borsanın çalışmaları  hakkında bilgiler aldı. Ak Parti Diyarbakır İl BaşkanıHalit Advan,  Başkan Yardımcıları Cevdet Nasıranlı ve Ahmet Akyıl’ın da hazırbulunduğu  görüşmede İçten Ticaret Borsası’nın sorunlarını tek tek not aldı.
Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Fahrettin Akyıl Cuma İçten’in  kendileriniziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Bana  göre DiyarbakırMilletvekilleri içinde en çok çalışan Sayın Cuma İçten.  Bu tamamen benim şahsifikrim. Eskiden bölgeye seçilmişler gelip  gitmezlerdi. Ama bu dönem çok şeydeğişti. Sayın İçten’in her hafta sonu  burada görmek bizi mutlu ediyor. Kanaatönderlerinden tutun, gitmedik köy  ilçe bırakmadığını görüyor ve takip ediyoruz.o nedenledir ki yılın  milletvekili ödülünü Sayın Cuma İçten’e vermekten onurduyuyoruz” dedi.
Sözlerine Başkan Akyıl’ın övgülerine teşekkür ederek başlayan Cuma İçten  ise,Diyarbakır’ın geleceği için her kuruma ve kuruluşa aynı mesafede  durduklarınıifade etti. Genel seçimler sonrası ne kadar yol kat  ettiğinin hesabını bilemediğinivurgulayan İçten: “Ben ve diğer  milletvekili arkadaşlarım sürekli halkımızınayaklarına gidiyor. Bu  aslında normalleşme sürecinin ne denli başarılı olduğunugösteriyor. Ak  Parti olarak son 10 yılda Türkiye’deki suyun akışını  değiştirdik.Yaptığımız hizmetlerle bunu tüm dünyaya gösterdik. Zaten  aldığımız oy oranı damilletimizin bize ne kadar güvendiğini gösteriyor”  diye konuştu.
DOĞAL DAVRANIYORUZ
Bugüne kadar halka hiçbir zaman yapmacık davranmadıklarını da belirten  Cumaİçten: “Milletimiz buna alışık değildi. Ben mesela her sabah 7’de  vatandaşımlabuluşmaya çıkarım. Onların ellerini sıkmak sohbet etmek  sorunları dinleyipçözmeye çalışmak beni mutlu ediyor. Bizler makamların  gelip geçici olduğunainananlardanız. O nedenle arkamızdan kimsenin yan  geldi yattı demesine fırsatvermemek için durmayacağız. Her gün yüzlerce  insanla görüşüyorum. Bu banaçok zevkli geliyor. Bu konuda büyük  destekçimiz Sayın Başbakanımızdır. çünküo da böyle. Gecesi gündüzü yok.  Bir bakıyorsunuz çin’de, bir bakıyorsunuzAmerika’da. Bir bakıyorsunuz  Van’da bir ailenin evinde. O böyleyken bizimoturmamız doğru olur mu?  Nereden nereye geldiğimiz gün gibi ortada. Aldığımızödüller ve övgüler  bizi şımartmayacak. Halkımızın teveccühlerine layık olabilmeadına varız”  dedi.

Pin It

Comments are closed.