SANAL SALDIRIDA BULUNAN TERÖR ÖRGÜTÜNE CEVAP,cuma içten


\"\" \"\"


SANAL SALDIRIDA BULUNAN TERöR öRGüTüNE CEVAP 


Beni Facebook üzerinden takip eden değerli arkadaşlarım, kardeşlerim ve dostlarım,

7 Ağustos 2013 Arefe gününde "ERGENEKON TERöR öRGüTü" nün sanal uzantısı tarafından başta Facebook beğeni sayfam olmak üzere diğer 3 ayrı hesabımı organizeli ve sistematik bir şekilde planlanmış bir saldırı düzenlenmiştir. Saldırı sonucunda beğeni sayfamız hacklenmiş ve ele geçirilmiştir.


Bu şahıslar beğeni sayfamızda kendi kimliklerini ifşa etmişler, bizlere ve sevenlerimize hakaretler yağdırmışlardır. Bugün sabah saatlerinde ise biz, sayfamızı onların anladığı dil ile terör örgütünün elinden almış bulunmaktayız.


İki günlük sürede bu saldırganlar, başta şahsım olmak üzere, sevdiklerimize ve Ak Parti\’ye yönelik ağıza dahi alınmayacak çirkin hakaretlerde bulunmuşlardır. Kimlikleri tespit edilen bu şahıslardan hukuk karşısında hesap sorulacak ve diğer failler ile birlikte yüce adaletin karşısına çıkarılıp hesap sorulacaktır.


Namus, şeref ve haysiyet kavramları olmayan bu yüreksizlerin, sanal ortamda kağıttan aslan olanların hukuk karşısına çıkıp ceza aldıktan sonraki hallerini keyif ile izleyecek ve bu durumu da sizler ile birlikte burada paylaşacağım.


Garip olan o ki,

Bir taraftan ERGENEKON terör örgütü, bir taraftan PKK ve KCK dieğer taraftan Radikal kafatascı gruplar, sözde vatan millet sakarya diyenler, Atatürk\’çü ve kemalistlerin bir araya gelerek bu saldırılarda ortak tavır takınmalarıdır. Anlaşılan o ki bu grupların hepsi aynı zihniyetler tarafından yönetilmektedir.


Bu grupların aynı menfaatler doğrultusunda bir araya gelmeleri yeni bir olay değil. İşçi Partisi başkanının İmralı ile ilişkilerini bu millet gördü. ERGENEKON\’dan yargılananların ise faali mechul cinayetlerde yer alması, pkk ile ilişkiler, mahkeme tutanakları ve ifadelerinde yer aldı ve Allaha şükür ki hepside hak ettikleri cezaları aldılar.


Dinleri, dilleri, ırkları ve renkleri ayrı olan bu zihniyetler; Memleketi karanlığa gömmek ve terör estirmek noktasında bir araya gelip aynı zihniyete kölelik yapmaya devam etmektedirler. Ben de aynı zihniyetlerin hedefi olmaktan onur ve gurur duyuyorum.


"Beyler sizler rahatsız iseniz demek ki BEN DOĞRU YOLDAYIM."


Gerek sivil toplum kuruluşlarında, gerek ise milletvekilliği dönemimde farklı gibi gözüken bu terör gruplarının hedefi oldum ve onların kara listelerinde yer aldım. Bundan onur ve şeref duyuyorum. Milletvekili olduğum dönemde seçim bürom defalarca saldırıya uğradı ve birçok defa da kurulan tuzaklardan kurtuldum.


Ey ERGENEKON ve buna benzer terör örgütleri,

"BENİ YILDIRAMAZSINIZ" Siz saldırdıkça ben daha çok güçleniyor ve sizlerin kölesi olduğunuz bu zihniyetlerin hakim olmaması için mücadeleme devam ediyorum.


Biz bu özgürlük mücadelemizde Sayın Başbakanımızın yolundan gidiyor ve kefenimizi cebimizde taşıyoruz. Onbinlerce masum insanımızı acımasızca katlettiniz. ülkemizi karanlığa gömmeye çalıştınız ancak biz buna izin vermeyeceğiz ve gerekirse bu yolda seve seve ölmeye hazırız. Bunu herkes böyle bilsin.


ELHAMDULİLLAH GöĞSüMüZ AçIK, GöZüMüZ KARA VE CESARETLİYİZ.


Ey terör örgütleri biliyoruz ki,

Amacınız kan dökmeye devam etmek,

Amacınız ülkemizin karanlıklar içersinde olmasını sağlamak,

Amacınız dindarları inançlı olanları muhafazakar ve demokrat olanları haince katletmektir.

Amacınız bu ülkeyi bölmek parçalamak ve sahiplerinize yedirtmektir.

Ama bunu asla yapamayacaksınız.

Buna asla gücünüz yetmeyecek.

Durun ve etrafınıza bakın.

Gördüğünüz göremediğiniz her yerde

BİZ VARIZ!

Biz var oldukça bu amacınıza ulaşmanıza asla müsade etmeyeceğiz.

Biz, sizler gibi hukuk dışına çıkmayacağız.

Biz, sizler gibi insanlarımızı ötekileştirmeyecek, kan üzerinden siyaset yapmayacağız.

Bizim sahibimiz sadece yüce Allah ve Millettir.

Biz, insanlara saldırmadan, haklarına tecavüz etmeden etrafı ve en önemlisi gönülleri kırmadan dökmeden hak ve hukuk çerçevesinde öZGüRLüK mücadelesi veriyoruz.

Anladık ki, sizler hala nefes alıyorsunuz. O yüzden biz de diyoruz ki tüm hücreleriniz kuruyana kadar bu mücadele devam edecek.


Biz, sizlerin KORKAK olduğunuzu;

ADNAN MENDERES\’i astığınızda,

Ezanı Türk\’çe okuttuğunuzda,

Dersim\’de kadınları ve çocukları bayan bir pilot ile katlettiğinizde,

1925 li yıllarda dedelerimizi ve kanaat önderlerimizi astığınızda,

Köylerimizi 11 yıl öncesine kadar yaktığınızda,

Faili meçhul cinayetleri kahpece haince işlediğinizde


Yakın tarihimizde,

Türk\’ü Kürt\’e, Kürt\’ü Türk\’e haince 1870 yıllardan beri kırdırdığınızda,

Birileri Silivri\’de, birileri imaralı\’da birileri de Diyarbakır mahkemelerinde yargılandığında ve hatta birbiriniz için itirafçı olduğunuzda

GöRDüK…

 

Biz,

Dindar, Muhafazakar, İnançlı ve Demokrat bir nesil yetiştirme derdindeyiz.

çünkü,

Bu nesil hukuk dışına çıkmaz,

Kuldan değil Allahtan korkar,

Kendisi gibi düşünmeyenlere taş molotof atmaz

Araba yakmaz, iş yerlerine saldırmaz, bir karıncayı dahi ezmez.

Eline silah alıp dağ\’a çıkmaz.

Sanal saldırı yapıp korkakça ve haince kul hakkına girmez.


Herşeye rağmen, bu dava bilinci ile değerlerimize uygun bir şekilde insanlıktan asla ödün vermeden, biz haklı mücadelemize devam edeceğiz.

 

Bu sanal saldırıda yanımızda yer alarak bizlere destek olan Diyarbakır Emniyet Müdürlüğüne, Ayyıldız timine, Yusuf İçTEN\’e, Sercan öGER\’e, Süleyman ŞENER\’e ve ismini burda yazamayacağim bazi bilişim firmalarına ve destek olan, üzüntülerini dile getiren terör örgütüne cevap yazan tüm değerli kardeşlerime, dostlarıma tek tek teşekkür eder saygılarımı sunarım.


Ak Parti

Diyarbakır Milletvekili

Cum İçTEN

 

Pin It

Comments are closed.