ŞİDDETLE HİÇBİR ZAMAN İŞİMİZ OLMAZ

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten, bölgenin çok  gergin olmasına rağmen şiddete başvurmadan seçim çalışmalarını  sürdüreceklerini söyledi.

Diyarbakır’a bağlı Kocaköy İlçesi’nde seçmenlerinden destek isteyen  İçten, kendi seçim bürosuna üç kez molotoflu, taşlı, ses bombalı saldırı  düzenlendiğini belirterek, seçim sürecinde bunun üzüntü verici olduğunu  kaydetti.

Cuma İçten, “Bölgemiz gergin ve sıkıntılı bir bölge, ama biz hiçbir  zaman şiddete başvurmadan partimizin sekiz buçuk yılda yaptığı  icraatlarını anlatacağız. Bizim kimseye atacağımız Molotof ve bombamız  yok. Onlara vereceğimiz en etkili cevap Ak Parti’nin hizmetleridir”  dedi.
Eskiden Diyarbakır’ın herhangi bir ilçesi ya da köyüne giderken, en az  beş yerde arandıklarına dikkat çeken İçten: “Bölge insanı faili  meçhulleri unutmadı. Hepsini tek tek ortaya çıkardık. Halkımızın  desteğiyle çok güçlü bir Başbakanımız, çok güçlü bir Ak Parti var. OHAL  yine iktidarımız tarafından kaldırıldı. Kısaca 80 yılda yapılamayan ne  varsa yaptık” diye konuştu.

Pin It

Comments are closed.