SİVİL ANAYASA İLE ÇOK ŞEY DEĞİŞECEK

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten 12 Haziran sonrası  Türkiye’nin çok daha güçlü bir ülke olacağını söyledi. Diyarbakır’da  ilçe ilçe, köy köy gezerek seçmenlerinden destek isteyen Cuma İçten, Ak  Parti iktidarıyla birlikte siyasetçiye güven geldiğini de belirterek:  “Biz bugüne kadar yapamayacağımız hiçbir hizmetin sözünü vermedik.  Edirne bizim için neyse, Hakkari de bizim için aynıdır” dedi.

HEP İSTİKRAR HEP İSTİKRAR

Halkın hizmetkarlığını yapmaktan daha mutluluk verici hiçbir şeyin  olmadığını vurgulayan İçten konuşmasını şöyle sürdürdü: “Ak Parti olarak  12 Haziran Genel Seçimlerini çok daha fazla önemsiyoruz. Sayın Genel  Başkanımız ve Başbakanımızın dediği gibi, ‘çıraklık ve kalfalık dönemi’  sona erdi. Şimdi ustalık zamanı. Yepyeni bir Türkiye’nin, yepyeni bir  Diyarbakır’ın temellerini atacağımız günler geliyor. İstikrardan ödün  vermedik vermeyeceğiz. Hizmetlerimize devem edeceğiz”

KAZANAN YİNE MİLLETİMİZ OLACAK

“Ak Parti’nin tek hedefi var o da milletin mutluluğudur. Amaç hayır  olunca sonu da hayır oluyor inşallah. çünkü biz halkımıza daha fazla  özgürlükler sunuyoruz. Biz bugün daha fazla demokrasi mücadelesi  veriyoruz. Faili meçhul cinayetleri unutmadık. Şehirden köyüne giden  köylülerimiz çektikleri sıkıntıları unutmadık. ülkenin karanlık  günlerini unutmadık. 12 Haziran sonrası çıkaracağımız sivil anayasa ile  geride kalan karanlık günler tozlu arşivlerde yer alacak. Halkımızın  teveccühüyle yine çok güçlü şekilde geleceğiz. Kazanan yine milletimiz  olacak”

DİYARBAKIR ŞAHLANACAK

“Sivil Anayasayla Türkiye büyüyecek. Diyarbakır için kafamızdaki  projeleri hayata geçireceğiz. Ortadoğu spor oyunları organizasyonundan,  Olimpiyat Köyü’ne kadar ne kadar hizmet varsa yapacağız. İlimize  yapılacak yatırımlarla Dicle üniversitemizin de öğrenci sayısı artacak.  Biz Diyarbakır’ımızın sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. Hep birlikte  kentimizi şahlandıracağız”

Pin It

Comments are closed.