YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma  İçten, genel seçimlerin ardından geçen 7 aylık sürede yaptıkları ve  yapacakları hakkında bilgiler verdi.

Yaklaşık 18 yıldır siyasetin içinde  olduğunu belirten İçten Ak kadroların hiçbir zaman zafer sarhoşluğuna  kapılmadıklarını belirterek: “Biz her zaman Halka hizmet etmeyi Hakk’a  hizmet etmek olarak gördük. Gece demeden gündüz demeden çalıştık ve  çalışmaya devam edeceğiz. Dünya lideri olan Sayın Genel Başkanımız ve  Başbakanımız öncülüğünde bugüne kadar ülkede yapılmayan ve unutulan ne  varsa çok şükür yaptık. Bunları yaparken de hiçbir zaman şımarmadık.  Hesabımızı önce Allah’a sonra halka veriyoruz” dedi.

MİLLETLE AYNI DİLİ KONUŞUYORUZ

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten milletvekili  mazbatasını aldığı günden bu yana sürekli temsil ettiği halkın  hizmetkarı olduğunu söyledi. TBMM’de genel kurul olmadığı günlerde  haftanın dört günü seçim bölgesi Diyarbakır ve bölgede çalışmalarını  sürdüren İçten, sorunları yerinde tespit ettiklerini ifade etti.  Hizmette Ak Parti ile hiçbir siyasi teşkilatın yarışamayacağını  vurgulayan Cuma İçten: “Biz gücümüzü milletten alıyoruz. Onlarla aynı  dili konuşuyoruz. önemli olanın ihtiyaçların tespiti değil, ihtiyaçların  ve sorunların giderilmesi bilinci ile hareket ediyoruz” diye konuşarak  sözlerini şöyle sürdürdü:

AYRIM YAPMIYOR HERKESLE GöRüŞüYORUZ

Biz Sayın Başbakanımızın dediği gibi ‘Yaratılanı  Yaratan’dan ötürü seviyoruz” anlayışını taşıyoruz. Bugüne kadar gerek  ilimizde ve gerekse bölgemizde çok sayıda kurum ve kuruluşlarla  görüştük. DSİ, Karayolları, Valilik, Siyasi parti teşkilatlarımız, Sivil  toplum kuruluşlarımız, Bankaların bölge müdürlükleri, Milli Eğitim,  Hastaneler kısaca halka hizmet eden ne kadar oluşum varsa hepsiyle  görüştük. Yapılan yatırımlar konusunda bilgi aldık, aksayanlar konusunda  hızlanması talimatları verdik. Gün geldi Muhtarımızla gün geldi  basınımızın temsilcileriyle bir arada olduk. Hiç kimseye seninle  görüşmeyiz demedik. İl ve ilçe teşkilatlarımızda başkanlarımız ile  birlikte halkın sorunlarını dinledik. Allah nefes verdiği sürece de bu  görüşmelere devam edeceğiz.

HEDEFTE YEREL SEçİMLER VAR

Genel seçimleri geride bıraktık. 2002’den bu yana 3 genel 2 de yerel  seçim yaşadık. Ak kadrolar bu seçimlerden halkımızın teveccühüyle her  seferinde galip ayrıldı. Ve her seferinde oy oranımızı artırarak iktidar  olduk. Bu süre zarfında başka zihniyetler gibi hizmette ayrım yapmadık.  Milletimize layık olabilmek için yılın 365 günü 24 saat hizmet ettik.  Daha önceki belediyeler borç batağı içindeyken bugün çok şükür hizmetten  başka bir iş yapılmıyor. önceki hükümetlerle belediye başkanları ayrı  telden çalıyorlardı. Şimdi ise, tüm sesler aynı. 2014 yerel seçimlerinde  hedefimiz büyük.  Başta Diyarbakır ve ilçeleri olmak üzere tüm ilçeleri  almak için teşkilat üyelerimizle birlikte hazırlıklar yapıyoruz.  Diyarbakır’ı alarak çok daha modern, çok daha çağdaş bir hale  getireceğiz.  Kendi çıkarlarımız için değil, gelecek için çalıştığımızı  bir kez daha söylüyorum. Bizleri bu makamlara getirenlere karşı  sorumluğumuz var. İnşallah onların desteğiyle çok daha başarılı  olacağız.

Pin It

Comments are closed.